Posturi vacante:

Posturi ocupate:

Administrator clădire București

Selecționăm persoana cu abilități organizatorice, dinamica si responsabila si cu experienta in administrarea cladirilor de birou pentru pozitia de Administrator cladire București, în cadrul Partidului USR

Profilul candidatului ideal:

  • Studii medii / superioare
  • Experiență de minimum 2 ani de zile pe o poziție similară
  • Permis de conducere Cat. B
  • Utilizare tehnică de calcul mediu: pachet MS Office.
  • Cunoștințe de bază despre instalatții sanitare și electrice.
  • Excelente abilități de comunicare, scris și vorbit.
  • Cunoștințe limba engleză nivel conversațional bun, scris și vorbit.
  • Gândire analitică, strategică și rezolvare de probleme.
  • Abilități organizatorice și atenție la detalii.
  • Persoana dinamică, loială și cu atitudine pozitivă.

Responsabilități:

  • Planfică alocarea și utilizare a spațiului și a resurselor pentru clădiri sau reorganizează spațiile existente.
  • Planifică și coordoneaza activitățile administrative (curățenie, întretinere și protocol).
  • Asigură bună funcționare a instalațiilor și utilităților clădirii (apa, canalizare, încălzire, mobilier).
  • Asigură aprovizionarea, instalarea și întreținerea echipamentelor, instalațiilor, mobilierului clădirii.
  • Asigură protocolul delegațiilor sosite.
  • Asigură și păstrează în condiții bune clădirile, mobilierul, arhiva, în baza evaluărilor periodice și planificării reviziilor, etc conform bugetului agreat.
  • Se asigură de revizia și curățenia interioară și exterioră a mașinilor din parcul auto.
  • Asigură schimbarea pneurilor în funcție de anotimp și de depozitarea lor în bune condiții.
  • Alimentează mașina cu necesarul de consumabile (ex lichid parbiz, ulei, antigel, etc)
  • Caută furnizori și negociază cele mai bune prețuri în vederea unei bune funcționări a clădirilor existente, precum și a mașinilor din flotă.
  • Urmărește derularea contractelor cu furnizorii de servicii.
  • Se asigură ca ITP-ul mașinilor să fie facut la timp.
  • Se încadrează în bugetul alocat.
  • Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic si respectă cu strictețe itinerariul primit.

Candidații interesați sunt rugați să trimita CV-ul actualizat pe adresa de email: [email protected]

Prelucrarea datelor cu caracter personal cu ocazia recrutării se va face de către USR conform notei de informare privind prelucrarea datelor personale.

Responsabil Regional

Selecționăm persoane entuziaste, cu abilități organizatorice, pentru pozițiile de Responsabil Regional pentru cele 4 zone ale țării, în cadrul departamentului Suport Filiale și Extindere.

Profilul Candidatului potrivit (cerinte):

  • Studii sperioare.
  • Experiență de minimum 3 ani de zile pe poziții de midle management sau management, în roluri profesionale ce implicau gestionare și coordonare de proiecte.
  • Excelente abilităti de comunicare, scris și vorbit.
  • Abilități de anliză tehnică și economică.
  • Disponibilitate de a face deplasări.
  • Excelente abilități de interacțiune cu echipa.
  • Însușiri de personalitate: persoană dinamică, team player, seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă.
  • Calități psihice necesare – personă echilibrată, rezistentă la stres, spirit de observație, răbdare, viteză de reacție, capacitate de orientare în spațiu, capacitate de comunicare etc.
  • Permis de conducere Cat. B, să dețină autoturism – obligatoriu.
  • Fără antecedente penale.
  • Orientat către rezultat și performanță.

Responsabilități

  • Asigură comunicarea internă cu organizaţiile judeţene pe probleme de Suport Filiale si Extindere.
  • Asigură circulația informației, organizând periodic întâlniri cu filialele.
  • Coordonează activitățile din cadrul proiectului de extindere și administrează utilizarea resurselor alocate proiectelor de extindere.
  • Pregateste noi proiecte care valorifica expertiza existenta la nivelul Partiduluisi rezultatele proiectelor.
  • Coordonare echipe pentru atingerea obiectivelor comune.
  • Creează concept, propune și mediază implementarea de noi proiecte care valorifică expertiza existentă la nivelul Partidului și rezultatele proiectelor.
  • În urma consultărilor cu Președinții filialelor județene pregătește noi proiecte pentru Departamentul de Suport Filiale si Extindere.
  • Urmărește procesul de extindere al partidului (analizează rapoarte).

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul actualizat pe adresa de email: [email protected]